Konstelační workshop 28.dubna 2019

Přátelé, kamarádi… konstelačních praktik…

Je tu historicky první konstelační workshop v rámci tohoto coworkingového prostoru. Jedná se o zajímavý náhled, jak se naše vlastní podvědomí  a neobjevené vzorce chování podílí na tom, co se posléze stává naší realitou.

Další N.eotřelý způsob, jak se na věci „podívat“

Událost zde, příhlašte se na fb události,  a přijďte, lze se hlásit i alternativně, emailem nebo telefonem v kontaktech coworkingu.

https://www.facebook.com/events/186591038731386/

Text události:

Workshop  je dnem, kdy budeme beseda a pracovat v heuristickomagicem poli systemických konstelací na tom, co si jako účastníci přinesete za otázky, vztahové i jiné výzvy.

Klademe si za cíl
a) objasnit účastníkům skryté motivy jejich životních vzorců opakujících se a krystalizace do nových forem, tzn. přineste to, co vnímáte jako „problém“ :), a přijďte se na to lépe podívat.
b) pokud s sebou virtuálně „přinesete“ své zvíře, domácí či hospodářské i potažmo psychofyzicky komplex těla a duše, případně jiného mazlíčka, ale třeba i živou či mrtvou babičku či prababičku s jejichž dušemi si potřebujete popovídat o tom, zda je vše v pořádku, anebo co změnit, pak bude prostor pro to, nechat zmíněné entity mluvit a zjistit jak narovnat systemovou rovnováhu.

Budeme konstelovat vzorce lidských, ale nejen těch lidských tvorů, typicky koček, koní, psů v případě zájmu. Vhodné pro začátečníky i zkušené v oboru systemického konstelování. Primárně totiž zjistíme, že problémy nejen našich mazlíčků, které jsme k sobě připoutali, ale i většina toho, co nám život přináší se do reality pouze odráží z hlubin naší vlastní duše nebo podvědomí, a tak za to můžeme být paradoxně vděční, neboť aspoň víme, s čím je třeba uvnitř sebe sama pracovat, nebo co aspoň zahlédnout.

Malé občerstvení zajištěno, větši oběd si prosíme přineste s sebou, účastnický přispěvek 500 kč, (a la spojenecké nastavení) kapacita 21 osob.

Pořadatelé a hlavní organizátor absolvovali výcvik rodinných konstelací u Bhagata a sebezkušenostní semináře u dalších zakladatelů konstelačních směru v ČR, Jana Bílého, a dalších.
Pro začátečníky: na úvod malý úvod, přijďte kdo máte srdce amysl otevřené novému.
Vhodné i jako alternativní metoda komunikace se psi, kočkami, malými hlodavci, případně koňmi a jejich lidmi.

Disclaimer: Událost není psychologickým poradenstvím ani léčebnou metodou, spíše samanistickym happeningem, pro otázky v dané oblasti prosíme konzultujte s profesionály v takových oborech v jiných světech

 

Těšíme se na vás,

Mgr. Zuzana Beňová a realizační tým

(organizátoři se cvičili v konstelačním výcviku řadu let a absolvovali řadu konstelačních seminářů u původních zakladetelů těchto technik v ČR, jmenovitě u Bhagáta ze Shangrila, u  pana Peterky a dalších)

 

Jedna odpověď na “Konstelační workshop 28.dubna 2019”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *